'' !!.. By Mustafa ..!! ''
Mehaba.. HOŞGELDİN Web Sitemi Ziyaret Ettigin İçin Teşekkür Ederim. Lütfen ''Kayıt ol''Butonuna Tıkla Ve Üye ol .Zaten Üyeyim Diyosan ''Giriş Yap'' Butonuna Tıkla. İYİ ZAMAN GEÇİRMEN DİLEGİYLE.. Üye Olmadan Çıkma Smile)
Mehaba.. HOŞGELDİN Web Sitemi Ziyaret Ettigin İçin Teşekkür Ederim. Lütfen ''Kayıt ol''Butonuna Tıkla Ve Üye ol .Zaten Üyeyim Diyosan ''Giriş Yap'' Butonuna Tıkla. İYİ ZAMAN GEÇİRMEN DİLEGİYLE.. Üye Olmadan Çıkma Smile)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' !!.. BİLİYORSAN PAYLAŞ , BİLMİYORSAN SOR..!!

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Xp de Erişiminiz Engellenmesin

YazarMesaj
Admin

Admin

Erkek Akrep Ejderha
'' Mesaj Sayım '' : 208
'' Doğum tarihi '' : 04/11/88
'' Kayıt tarihi '' : 11/01/10
'' Yaş '' : 35
'' Ben Nereden Geldim : Antalya

Xp de Erişiminiz Engellenmesin Empty
MesajKonu: Xp de Erişiminiz Engellenmesin   Xp de Erişiminiz Engellenmesin Icon_minitimeSalı Ocak 12, 2010 8:03 pm

Arkadaşlar çok önce forumda ben bu konuda yardım istemiştim baya bir programla falan uğraşmıştık bir süre sonra ben bunu çözdüm. Geçenlerde birisi beni msn ye eklemiş ve bu konuda yardım istedi msn adresimi buradan bulmuş. Bende buraya bir resimli anlatım koymak istedim. Konu sabitlenirse çok kişinin işine yarayabilir

Eğer bir klasöre girerken

Böyle bir hata alıyorsanız çözüm burada

1)Herhangi bir klasöre girerek yukarıdan "araçlar" butonundan "Klasör seçeneklerini açın "Görünün" Sekmasinden "Basit dosya paylaşımını kullan (önerilen)" yazan yerden tik işaretini kaldıralım sonrada tamama basalım

2)Açarken hata aldığımız klasöre sağ tıklayarak "özellikler" sonrada "güvenlik" sekmesini tıklayalım. Oradan "Ekle" butonuna basalım(Bu buton aktif deilse yazının sonuna koyacağım ek maddeye bakınız)

3)Karşımıza gelen pencereden "gelişmiş" e tıklayın

Oradan şimdi bul a basarak kendi oturumumuzu yada her yöneticinin görmesi için "administrators" u seçelim ve tamama basalım

4)diğer pencereye de tamam dedikten sonra dosya özellikleri penceresine geri döndük burada eklediğimiz kullanıcıyı seçerek "tam denetim" yazanın karşısındaki kutuyu işaretleyerek tamama basın

NOT:2. basamakdaki ekle butonu aktif değil ise bu dosya muhtamel olarak eski bir windowsdan kalmıştır buarada yapmamaz gerekn ekleye değil en alttaki gelişmişe basmaktır. Buradan "sahibi sekmesine gelerek "nesnelerin ve alt kapsayıcıların sahipliğini değiştir) i işaretleyerek uygulaya basın

daha sonra 2. maddeden itibaren tekrar başlayın olmassa bana ulaşabilirsiniz

Alıntıdır..
http://www.bymustafaa.tr.cx

Xp de Erişiminiz Engellenmesin
1 sayfadaki 1 sayfası