'' !!.. By Mustafa ..!! ''
Mehaba.. HOŞGELDİN Web Sitemi Ziyaret Ettigin İçin Teşekkür Ederim. Lütfen ''Kayıt ol''Butonuna Tıkla Ve Üye ol .Zaten Üyeyim Diyosan ''Giriş Yap'' Butonuna Tıkla. İYİ ZAMAN GEÇİRMEN DİLEGİYLE.. Üye Olmadan Çıkma Smile)
Mehaba.. HOŞGELDİN Web Sitemi Ziyaret Ettigin İçin Teşekkür Ederim. Lütfen ''Kayıt ol''Butonuna Tıkla Ve Üye ol .Zaten Üyeyim Diyosan ''Giriş Yap'' Butonuna Tıkla. İYİ ZAMAN GEÇİRMEN DİLEGİYLE.. Üye Olmadan Çıkma Smile)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'' !!.. BİLİYORSAN PAYLAŞ , BİLMİYORSAN SOR..!!

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)

YazarMesaj
Admin

Admin

Erkek Akrep Ejderha
'' Mesaj Sayım '' : 208
'' Doğum tarihi '' : 04/11/88
'' Kayıt tarihi '' : 11/01/10
'' Yaş '' : 35
'' Ben Nereden Geldim : Antalya

FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı) Empty
MesajKonu: FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)   FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı) Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 5:05 pm

Fisheye Lense ile
yazılarımıza perpestive vermeyi öğreneceğiz bu dersimizde.

1.Adım:
Sayfamıza Text ile herhangi bir yazı yazalım.Ardından
yazımızı convertleyelim. Sağ tıklayıp "Convert to Paths"
ile.

FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı) 1_f

2.Adım:
Şimdi Elips tool'u seçelim ve ardından da Fisheye Lense
tıklayalım. Şimdi yazmızın üzerine bir elips çizdiğimizde o bölgenin "perpestive"
kazandığını görüyoruz.

FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı) 3_f_1

Fisheye Lense'nin üzerine çift tılarsak ayarlar penceresinden
istediğimiz "perpestive" ayarını verip yazımıza
katabiliriz.

FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı) 2_f_1

Ayrıca bu işlemleri herhangi bir Polygon ile çizilen bir altıgen ya da
üçgen gibi bir şekil ile de yapabiliriz.

Faydalı olması ümidiyle...

ALINTIDIR..
http://www.bymustafaa.tr.cx

FREEHAND Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)Yazılarımıza Perpektif Katalım (Fisheye Aracı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FREEHAND Yazı ve Şekillere Hareket Katalım
» FREEHAND Boşlukları Dolduralım (Blend Aracı)
» Freehand'de Şekil ve Yazılarla Oynayalım
» FreeHand'de Renk Paletini İnceleyelim
» FreeHand 11 (FULL)